Місцева комісія з питань евакуації


ЗАТВЕРДЖЕННО

Розпорядженням селищного голови № 270

від 15 листопада 2016 року

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД

Місцевої комісії з питань евакуації

Слобожанської об’єднаної територіальної громади

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада працівника

Камінський Іван Миколайович

Голова селищної ради, голова комісії

Потапова Тетяна Анатоліївна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради, перший заступник голови комісії

Дейнеко Олександр Володимирович

Головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, секретар комісії

І. Група забезпечення зв’язку, оповіщення та Група інформаційного забезпечення

Гамасенко Роман Миколайович

Головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та діяльності засобів масової інформації, керівник групи

Лачугін Артем Анатолійович

Інженер з обслуговування засобів оповіщення Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

ІІ. Група забезпечення обліку, збору і відправлення евакуйованого населення

Заїка Тетяна Володимирівна

Начальник відділу загально-організаційного забезпечення, керівник групи

Мєлікова Вікторія Георгіївна

Інспектор з питань реєстрації фізичних осіб

ІІІ. Група Транспортного забезпечення

Кононов Володимир Іванович

Генеральний директор ПрАТ АВП «Содружество»

Кулік Богдан Костянтинович

Голова правління ПрАТ «СПМК №90»

Дейнеко Володимир Максимович

Директор КЗ ЮСЦФЗН «Спорт для всіх»

Голендяєва Світлана Вікторівна

Директор КЗ «Слобожанський навчально-виховний комплекс №1» загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради»

Полупанова Валентина Миколаївна

Директор КЗ «Слобожанська загальноосвітня школа І ступеня №2 Слобожанської селищної ради»

IV. Група організаційного розміщення евконаселення у безпечному районі

Шеремет Микола Олександрович

Начальник відділу освіти, керівник групи

Кужель Наталія Олександрівна

Методист відділу освіти

Литвиненко Тетяна Іванівна

Головний спеціаліст відділу освіти

Сипало Тарас Петрович

Інспектор відділу освіти

V. Група інженерного забезпечення, охорони громадського порядку і безпеки дорожнього руху

Іващенко Олександр Вікторович

Старший інспектор Дніпропетровського районного відділення поліції Дніпропетровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області, капітан поліції (за згодою), керівник групи

Мефьод Михайло Михайлович

Начальник відділу технічного контролю служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області, 744-76-93, керівник групи (за згодою)

VІ. Група медичного забезпечення

Мельник Іван Олексійович

Сімейний лікар Ювілейної АЗПСМ

Савченко Євгеній Борисович

Фельдшер Нижньодніпровського ФАПу

Григораш Сергій Анатолійович

Завідувач Степнянської АЗПСМ

VІІІ. Група забезпечення радіаційного та хімічного захисту

Данищук Віктор Іванович

Вчитель початкової довійськової підготовки в КЗ «Слобожанський навчально-виховний комплекс №1» загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради»

Семенюк Тетяна В’ячеславівна

Вчитель хімії в КЗ «Слобожанський навчально-виховний комплекс №1» загальноосвітня багатопрофільна школа ІІ-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти Слобожанської селищної ради»

ІХ. Група матеріально-технічного забезпечення, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, забезпечення торгівлі, харчування та побутового обслуговування еваконаселення

Демченко Марія Володимирівна

Начальник фінансово-економічного відділу, керівник групи

Корж Ірина Олександрівна

Заступник начальника фінансово-економічного відділу, член групи

Луценко Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст з планування бюджету, член групи

27.07.2017
Місцева комісія з пи.docxОригiнал документа
пряма ссилка